Strony internetowe i aplikacje

W chwili obecnej posiadanie firmy wiąże się z posiadaniem strony internetowej. Wykonujemy strony od prostych- wizytówkowych, po skomplikowane aplikacje. Wykorzystujemy nowinki technologiczne - staramy się łamać szablonowość, nie zapominając o praktyczności.

 

Programujemy w technologiach: HTML5, PHP, Flash, Ajax. Każda nasza strona wyposażona jest w system zarządzania treścią CMS (oparty na bazie MySQL), który dostosowujemy do indywidualnych potrzeb.
Wszystkie nasze strony tworzymy od podszewki - od  projektu po wdrożenie na serwer.

 

Ważna dla nas jest optymalizacja strony pod względem pozycjonowania (SEO) oraz szybkości działania. Testujemy nasze strony na wszystkich popularnych przeglądarkach.


W razie potrzeby stworzymy mobilną odmianę strony, która będzie przyjazna dla telefonów komórkowych czy tabletów.

 

Rynek oferuje wiele stron internetowych, ale nie daj się oszukać - gwarantujemy święty spokój :)

Powrót do strony głównej

-
Firma 01 STUDIO REMIGIUSZ TALACZYŃSKI pragnie poinformować, że realizuje projekt współfinansowany w ramach Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego, w ramach Poddziałania 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020
Beneficjent: 01 STUDIO REMIGIUSZ TALACZYŃSKI, Numer umowy: 5/FWI-C19/2021/25/UPG/1319
Celem projektu była dywersyfikacja działalności poprzez wprowadzenie nowych usług tj.: Obróbka animacji 3D/2D oraz montaż video; usługę sprzedaży abonamentowej aplikacji do wyświetlania na panelu dotykowym informacji nt. składów i alergenów; wyświetlanie reklam na dużych, łączonych monitorach typu Multiscreen; aplikacja do obsługi kiosku z panelem dotykowym.
Bezpośrednim efektem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie nowych usług, a tym samym stabilizację firmy w nowych warunkach gospodarczych wynikających z pandemii Covid-19.
Wartość projektu: 33024,00 PLN, Wkład Funduszy Europejskich: 25506,34 PLN

Copyright ©2021 01studio