Fotografia reklamowa

Prezentacja produktu lub firmy to jeden z najważniejszych punktów budowania wizerunku.

 

Od lat zajmujemy się fotografią wyciskając ze sprzętu fotograficznego granice jego możliwości. Całość domykamy zaawansowaną obróbką graficzną.

 

Wykonujemy zdjęcia produktów, żywności, odzieży, wnętrz. Fotografia z udziałem modeli, wizażystów, fryzjerów - studyjna jak i w plenerze.

Fotografia produktów/packshot

Fotografia żywności

Fotografia drinków

Fotografia wnętrz

Fotografia samochodów

Powrót do strony głównej

-
Firma 01 STUDIO REMIGIUSZ TALACZYŃSKI pragnie poinformować, że realizuje projekt współfinansowany w ramach Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego, w ramach Poddziałania 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020
Beneficjent: 01 STUDIO REMIGIUSZ TALACZYŃSKI, Numer umowy: 5/FWI-C19/2021/25/UPG/1319
Celem projektu była dywersyfikacja działalności poprzez wprowadzenie nowych usług tj.: Obróbka animacji 3D/2D oraz montaż video; usługę sprzedaży abonamentowej aplikacji do wyświetlania na panelu dotykowym informacji nt. składów i alergenów; wyświetlanie reklam na dużych, łączonych monitorach typu Multiscreen; aplikacja do obsługi kiosku z panelem dotykowym.
Bezpośrednim efektem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa poprzez wprowadzenie nowych usług, a tym samym stabilizację firmy w nowych warunkach gospodarczych wynikających z pandemii Covid-19.
Wartość projektu: 33024,00 PLN, Wkład Funduszy Europejskich: 25506,34 PLN

Copyright ©2021 01studio